بوتاکس زیر بغل

خیس بودن همیشگی زیر بغل و بوی بد عرق آنقدر بر روی اعتماد به نفس افراد تاثیر می گذارد که برخی به دلیل وجود این مشکل از حضور در جمع فرار می کنند. استفاده مداوم از محصولات خوشبو کننده بدن مانند مام، اسپری و بادی اسپلش شاید راهی برای پنهان کردن بوی نامطبوع تعریق باشد اما درمان آن نیست.

بوتاکس زیر بغل یکی از روش های درمانی، امن و مورد تائید می باشد که در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اگر شما هم برای کاهش تعریق ناحیه زیر بغل خود به دنبال روشی مناسب هستید ما به شما بوتاکس زیر بغل را پیشنهاد می دهیم.در ادامه به طور مفصل با بوتاکس زیر بغل آشنا شوید.

لطفاً به وب سایت دکتر مولایی فر سر بزنید یا با شماره تلفن کلینیک دکتر مولایی فر 02126474915  و 09302747479 تماس بگیرید تا یک وقت مشاوره رزرو کنید.

بوتاکس زیر بغل چیست؟

به طور کلی تاثیر گذاری بوتاکس از طریق فلج کردن عصب و عدم ارتباط آن با مغز می باشد. بوتاکس زیر بغل روشی بی خطر برای کاهش تعریق غدد ناحیه زیر بغل است که دارای تائیده سازمان غذا و داروی ایالات متحده آمریکا است.بعد از تزریق بوتاکس ناحیه زیر بغل، متوجه کاهش چشمگیر و محسوس تعریق در این ناحیه خواهید بود.

 

آیا بوتاکس زیر بغل برای همه مناسب است

کسانی که از بوتاکس زیر بغل استفاده نموده اند از کاهش 80 درصدی تعریق خود خبر می دهند. بوتاکس زیر بغل یکی از جنبه های درمانی استفاده از این محصول است و برای کسانی که مشکل تعریق بیش از حد دارند بسیار مناسب و کارآمد می باشد.

تزریق بوتاکس برای کنترل تعریق در نواحی مختلف مانند دست، پا، سینه و……انجام می شود که البته با درد همراه است.

برای انجام بوتاکس زیربغل، کلینیک دکتر مولایی فر آماده ارائه مشاوره و خدمات به شما مراجعه کنندگان عزیز می باشد.

بیشتر بخوانید: بوتاکس صورت[رفع خطوط اخم، خنده و پیشانی]

آیا بوتاکس زیر بغل برای همه مناسب است؟

تزریق بوتاکس برای کاهش تعریق دارای محدودیت های خاصی نیست اما انجام آن برای افراد زیر هجده سال، خانم های باردار و در دوران شیر دهی ممنوع می باشد. در این خصوص تحقیقات کافی وجود ندارد اما دلیل توصیه به عدم انجام آن، جلوگیری کردن از بروز هرگونه مشکل برای جنین و نوزاد می باشد.

با توجه به درمانی بودن این روش حتما قبل از انجام آن با متخصص این زمینه مشاوره داشته باشید. اگر شما هم با تعریق بیش از حد، هنگام انجام فعالیت های روزمره و سابقه خانوادگی تعریق زیاد و بد بو روبرو هستید، انجام بوتاکس زیر بغل را توصیه می نمائیم.

آشنایی با مزایای بوتاکس زیر بغل

 • این روش درمانی دارای مزایای بسیاری است که مهم ترین و اصلی ترین آن کنترل و کاهش تعریق ناحیه زیر بغل است.
 • افزایش اعتماد به نفس افراد و بهبود کیفیت روابط اجتماعی از دیگر مزایای این روش است.
 • با بوتاکس زیر بغل دیگر نیازی به استفاده از محصولات بهداشتی نظیر مام، اسپری و ..وجود ندارد.
 • قبل از تزریق در ناحیه مورد نظر از کرم بی حس کننده استفاده می شود پس این روش غیر تهاجمی و بدون درد است.

ماندگاری و مراحل بوتاکس زیر بغل

ماندگاری و مراحل بوتاکس زیر بغلتزریق بوتاکس زیر بغل باید توسط فرد متخصص پوست و مو انجام شود. متخصص، بعد از مشخص کردن نواحی که باید تزریق انجام شود از کرم های موضعی بی حس کننده لیدوکائین استفاده می کند تا هنگام انجام کار آزرده خاطر نشوید. مواد بوتاکس توسط یک میکرو سوزن کوچک وارد بدن می شود.

بوتاکس زیر بغل یک روش موقت است و تا حد بسیار بالایی از تعریق جلوگیری می کند اما بعد از 6 ماه نیاز به تزریق مجدد و تمدید دارد.

عواملی که می توانند در ماندگاری بوتاکس زیربغل موثر باشند را برای شما شرح می دهیم:

 1. سبک زندگی: سبک زندگی افراد می تواند در ماندگاری بوتاکس تاثیر گذار باشد.
 2. متابولیسم بدن افراد: کسانی که دارای فعالیت های زیاد هستند معمولا زودتر از افراد دیگر باید برای تزریق مجدد بوتاکس زیر بغل مراجعه نمایند. برای مثال ورزشکاران دارای سوخت و ساز بالایی هستند که باعث جذب بوتاکس می شود  پس ماندگاری  که از بوتاکس تجربه می کنند قطعا متفاوت با دیگران خواهد بود.
 3. برند مورد استفاده و کیفیت آن: امروزه برند های ایرانی و خارجی بسیاری از بوتاکس در بازار وجود دارد. اما انتخاب یک برند خوب و با کیفیت را به پزشک متخصص خود بسپارید. کیفیت بوتاکسی که تزریق می شود در مدت زمان ماندگاری آن بسیار موثر است.
 4. تکرار و تمدید بوتاکس: قطعا پزشک بعد از تزریق اول تاریخ مراجعه بعدی را برای شما تعیین می کند. در صورت مراجعه به موقع و منظم در طول زمان شاهد ماندگاری بهتر بوتاکس خواهید بود. اکثر متخصصان توصیه می کنند که در فاصله 7 تا 10 ماه برای تمدید بوتاکس مراجعه نمائید.

مراقبت های لازم بعد ار تزریق بوتاکس زیر بغل

مراقبت های لازم بعد ار تزریق بوتاکس زیر بغل

 • بعد از انجام هر روش درمانی باید نکات مراقبتی که توسط متخصص توصیه می شود را رعایت نمود.
 • بعد از تزریق بوتاکس زیر بغل، دوره نقاهت بسیار کوتاهی را تجربه خواهید نمود اما این بدان معنا نیست که هیچ گونه مراقبتی نیز لازم نمی باشد.

بیشتر بخوانید: مراقبت بعد از بوتاکس

نکاتی که باید بعد از تزریق بوتاکس زیر بغل به آنها توجه شود:

 1. هیچ محدودیتی در انجام فعالیت های روزانه وجود ندارد اما از بلند کردن لوازم سنگین خودداری کنید
 2. تا 4 ساعت بعد از تزریق بوتاکس نباید دراز بکشید و برای استراحت حالت نیمه نشسته داشته باشید
 3. به هیچ عنوان ناحیه تزریق را لمس نکنید و از ماساژ آن بپرهیزید
 4. تا یک روز بعد از تزریق استفاده از عطر و محصولات شیمیایی ممنوع است
 5. انجام فعالیت های سنگین بدنی مانند ورزش تا یک هفته ممنوع است
 6. از دوش آب بسیار گرم استفاده نکنید
 7. درد، تورم و کبودی بعد از تزریق بوتاکس امری طبیعی است پس برای بهبود آن نباید از کمپرس سرد و گرم استفاده کنید

آیا بوتاکس زیر بغل عوارضی به دنبال دارد؟

آیا بوتاکس زیر بغل عوارضی به دنبال دارد

 

تزریق بوتاکس اگر درکلینیک معتبر و شناخته شده و توسط پزشک متخصص انجام شود قطعا هیچ گونه عارضه یا مشکلی را به دنبال نخواهد داشت پس مراجعه به کلینیک معتبر و با سابقه دارای اهمیت بسیاری در کاهش عوارض احتمالی دارد.

کلینیک دکتر مولایی فر، مفتخر به داشتن رضایت حد اکثری مراجعه کنندگان در زمینه تزریق بوتاکس زیر بغل می باشد.

این روش کاملا امن است اما با انجام آن ممکن است شاهد عوارض مختصری باشید که طی چند روز بر طرف خواهد شد.

بیشتر بخوانید: عوارض بوتاکس پیشانی

خونریزی مختصر، درد، سوزش و علائم آنفولانزا جزو این عوارض می باشد. این مواردی که ذکر کردیم جزو عوارض شایع و بی خطر بوتاکس است که با تزریق متخصصان نیز ممکن است با آنها روبرو شوید اما در صورت انجام تزریق توسط فرد مبتدی یا غیر متخصص مشکلاتی جدی تر ممکن است بروز کند. عدم کنترل مثانه، مشکل بینایی و اختلال تنفسی از این دست مشکلات هستند.

کلام پایانی

بوتاکس زیر بغل از روش های درمانی تزریق این ماده است. این روش برای کسانی که دارای تعریق بیش از حد هستند که فعالیت های روزانه آنها را با مشکل مواجه می کند بسیار مناسب است.

این روش دارای مزایای بسیاری می باشد که بسیاری رابرای انجام آن ترقیب می کند. البته همان گونه که مزیت های بسیار آن توجه ها را به خود جلب می کند این موضوع را هم باید مد نظر داشت که تزریق اشتباه و غیر اصولی نیز عواقب خطرناکی را به همراه دارد.برای دریافت مشاروه و راهنمایی‌های بیشتر می‌توانید از طریق لینک تماس با ما با دکتر مولایی فر در ارتباط باشید.

کلینیک دکتر مولایی فر با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها و جدیدترین متدهای روز دنیا، بهترین انتخاب برای انجام خدمات لیزر اندولیفت در نواحی مختلف بدن، از جمله اندولیفت شکم و پهلو، اندولیفت باسن، اندولیفت زانو،  اندولیفت دست، اندولیفت کمر،  اندولیفت مچ پا،  اندولیفت صورت و  اندولیفت بینی گوشتی است و به شما در رسیدن به پوستی سالم و زیبا یاری می‌رساند.

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *