سابسیژن با اندولیفت

برای زیبا شدن هیچ وقت پایانی وجود ندارد به همین دلیل برای رضایت بیشتر متقاضیان زیبایی هم که شده دو روش با یکدیگر ترکیب می‌شوند تا اثربخشی آن افزایش یافته و جلوه بهتری داشته باشد. سابسیژن راهی ساده با حداقل تهاجم برای بهبود جای زخم‌ها و جای جوش بوده که اگر با اندولیفت ترکیب شود، برای پوست بسیار ایده‌آل خواهد بود. سابسیژن با اندولیفت یک روش ترکیبی فوق العاده شگفت انگیز بوده که در این بخش بیشتر با آن آشنا خواهید شد.

سابسیژن چیست؟

گاهی اوقات افراد از اسکار آکنه وسیع، زخم‌های عمیق، سالک، خط خنده و اخم عمیق، چروک‌های عمیق و سلولیت شدید رنج می‌برند که راه‌های درمانی زیادی را طی کرده اما نتیجه نگرفته‌اند. سابسیژن (Subcision) روشی بسیار مثمر ثمر بوده که برای افراد در سنین مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در روش سابسیژن از سوزن‌های بسیار ظریفی استفاده می‌شود که در سطح داخلی پوست فرو رفته که بافت مخرب زیر پوست را متلاشی نموده تا اسکارها به صورت افقی بریده شوند و لایه اپیدرم پوست برای تولید کلاژن بیشتر تحریک شود در نتیجه جای فرو رفته پر شده و پوست هم سطح خواهد شد.

در روش سابسیژن ابتدا سطح پوست به خوبی تمیز و استریل شده و در آن از پماد بی حسی استفاده می‌شود در نتیجه فرد دردی را حس نخواهد کرد. جلسات درمانی سابسیژن بهتر است 4 تا 6 جلسه و به صورت ماهیانه تکرار شود اما گاهی همان یک جلسه کافی است. سابسیژن باعث آزاد شدن بافت‌های همبند پوست شده که فرایند جوانسازی پوست تسریع یافته و آسیب‌های پوستی به حداقل می‌رسد.سابسیژن چیست

نتایج درمانی سابسیژن عالی بوده که از آن در همه تیپ‌های پوستی می‌توان استفاده کرد. از آنجایی که مدت زمان نقاهت آن کوتاه است در همه فصول سال قابل انجام بوده که می‌توان برای اثربخشی بهتر با سایر روش‌های درمانی استفاده کرد. سابسیژن با اندولیفت یک روش ترکیبی فوق العاده شگفت انگیز بوده که اثرات آن بهتر و زودتر قابل مشاهده خواهد بود.

بیشتر بخوانید : اندولیفت بینی گوشتی

اندولیفت چیست؟

اندولیفت (endolift) شیوه محبوبی است که از آن برای جوانسازی و زیباسازی پوست استفاده می‌شود. در تکنیک اندولیفت از سوزن‌های بسیار باریک میکروفیبری استفاده می‌شود که به دلیل وصل بودن به منبع لیزری پس از فرو کردن در داخل پوست، قادر است به روش لیزر داخلی بافت‌ها و لایه‌های زیرین پوست را تحت تاثیر قرار داده و به واسطه آزاد کردن گرما منجر به تولید کلاژن بیشتر شود. کلاژن یکی از فراوان‌ترین پروتئین‌ها در پوست بوده که ساختمان پوست را شکل می‌دهد.

هنگامی که میزان کلاژن به حداقل می‌رسد پوست شروع به تخریب شدن کرده که شل، آویزان، بی کیفیت و دارای چین و چروک و شیارهای فراوان خواهد شد. علاوه بر کلاژن وجود الاستین نیز ضروری بوده که نقش مهمی در سلامت پوست دارد. اندولیفت پوست را بازسازی و ترمیم کرده که در نواحی مختلف صورت و بدن قابل استفاده است.

در اندولیفت خبری از برش و بخیه نیست بلکه سوزنی باریک به زیر پوست منتقل می‌شود که کل فرایند در عرض چندین دقیقه به اتمام خواهد رسید. نتایج اندولیفت در همان جلسه قابل رویت خواهد بود اما از آنجایی که پوست به علت زیاد شدن سطح کلاژن و الاستین بهتر از قبل به ترمیم و بازسازی ادامه می‌دهد، نتایج نهایی پس از 3 تا 6 ماه رویت خواهند شد که ماندگاری طولانی مدت و قابل قبولی دارد.

با توجه به جنس پوست و میزان آسیب وارده به آن تعداد جلسات اندولیفت مشخص می‌شود. اندولیفت تکنیکی است که می‌توان آن را در کنار روش‌های دیگر استفاده کرد. سابسیژن با اندولیفت بسیار عالی عمل کرده که بسیاری از افراد برای رسیدن به نتیجه مطلوب ترجیح می‌دهند به طور همزمان هر دو روش را امتحان کنند.

عملکرد سابسیژن با اندولیفت چگونه است؟

عملکرد سابسیژن با اندولیفت چگونه استسابسیژن با اندولیفت یک روش درمانی کم تهاجمی برای بازسازی لایه‌های پوست محسوب می‌شود که ضایعات پوستی را بهبود داده و جوانی را برمی‌گرداند. در این روش از میکروفیبر نوری استفاده شده که بسیار باریک و ظریف است و فیبر مستقیما در زیر هیپودرم سطحی پوست وارد می‌شود که با مانور دادن زیر پوست، باعث جدا شدن بافت‌ها شده و تولید کلاژن فعال می‌شود.

لطفاً به وب سایت دکتر مولایی فر سر بزنید یا با شماره تلفن کلینیک دکتر مولایی فر 02126474915  و 09302747479 تماس بگیرید تا یک وقت مشاوره رزرو کنید.

مزایای سابسیژن با اندولیفت

انجام سابسیژن همراه با اندولیفت  بهترین روش برای از بین بردن جای جوش محسوب می‌شود و مزایای زیادی دارد، از جمله:

  • بدون ایجاد تورم زیاد
  • عدم نیاز به دوره نقاهت
  • تقویت و بازسازی پوست
  • افزایش استحکام پوست
  • عدم بر جای ماندن اسکار
  • همراه با بی‌حسی و بدون درد
  • ماندگاری طولانی مدت نتیجه درمان
  • نیاز به تعداد جلسات درمانی محدود با توجه به نظر پزشک
  • تک ‌سوراخ شدن محل ورود سوزن اندولیفت به‌جای سوراخ‌های متعدد در سابسیژن (قابلیت انجام سابسیژن – اندولیفت با یک سوراخ جزئی)مزایای سابسیژن با اندولیفت

ارائه خدمات سابسیژن با اندولیفت در کلینیک دکتر مولایی فر

در مجموعه پوست، مو و زیبایی دکتر مولایی فر، خدمات سابسیژن با اندولیفت در سطح بالایی ارائه می‌شود که نتایج آن کاملا ملموس بوده و متقاضی زیبایی از انجام آن احساس رضایت خواهد داشت. انجام سابسیژن به همراه اندولیفت یکی از بهترین راهکارها برای بازگرداندن زیبایی به پوست بوده که در یک پروسه دو کار همزمان انجام خواهد شد در نتیجه هزینه‌ آن نیز برای زیباجو به صرفه‌تر خواهد بود.

کلیه خدمات زیبایی در مجموعه دکتر مولایی فر با استفاده از بهترین دستگاه‌ها در محیطی آرام و استریل در چهارچوب احترام و اصول اخلاقی انجام خواهد شد تا متقاضیان زیبایی از همه نظر احساس آرامش داشته باشند. برای دریافت مشاروه و راهنمایی‌های بیشتر می‌توانید از طریق لینک تماس با ما با دکتر مولایی فر در ارتباط باشید.

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *