قیمت اندولیفت گونه کلینیک دکتر مولایی فر

یکی از  خدمات لیزر اندولیفت که بسیار پر طرفدار ،که باعث تغییر چهره و بهبود آن می شود، اندولیفت گونه است‌. افرادی که داوطلب و علاقمند به انجام این کار در تابستان ۱۴۰۲ هستند، قیمت اندولیفت گونه را یکی از مهم ترین ویژگی ها برای این روش تلقی می کنند. برای آگاهی از قیمت، بهتر است تا به صورت کامل با این فرایند  و عوامل تاثیرگذار بر قیمت آن آشنا شوید.

در این صورت امکان انجام این کار برای شما با آگاهی کامل وجود خواهد داشت.در این مطلب با ما همراه باشید و در انتهای مقاله چند نمونه عکس از اندولیفت صورت در کلینیک دکترمولایی فر را مشاهده فرمایید.

در همین ابتدا شما را از تخفیف لیزر اندولیفت کلینیک با خبر کنم، در این مرکز اندولیفت صورت، غبغب و گردن با تخفیف 20 درصدی از 8 تیر لغایت 16 تیر برای شما عزیزان انجام میشود . پس دیگر نگران هزینه ها نباشید و از این فرصت استثنایی استفاده کنید.

با شماره تلفن کلینیک دکتر مولایی فر 02126474915  و 09302747479 تماس بگیرید

با اندو لیفت گونه بیشتر آشنا شویم:

Cheek endolift price 2

ابتدا قبل از پرداختن به قیمت اندولیفت گونه بهتر است درباره این روش مدرن بهتر بدانیم و اطلاعات خود را کامل کنیم. اندولیفت گونه که به آن لیفت آندوسکوپی گونه یا لیفت آندوسکوپی میانی صورت نیز می گویند، و برای لیفت و جوانسازی ناحیه میانی صورت طراحی شده است. اندولیفت  یک روش  غیر جراحی کم تهاجمی است که هدف آن بازگرداندن حجم، بهبود خطوط صورت و کاهش علائم پیری در گونه‌ ها است.

بر خلاف لیفت صورت سنتی که شامل برش ‌های بزرگتر و دستکاری بافتی گسترده ‌تر است، اندولیفت گونه از برش‌ های کوچک و لیزر برای بالا آوردن گونه و عضلات آن استفاده می کند. این تکنیک مزایای آندوسکوپی را با انرژی هدفمند لیزر را ترکیب می کند تا نتایج لیفت میانی صورت را بیشتر کند.

در اندولیفت گونه با لیزر، با همان مراحل اندولیفت استاندارد گونه شروع می شود و برش های کوچکی در داخل دهان یا در امتداد خط مو ایجاد می شود. اما در این تکنیک فیبر لیزری از طریق یکی از برش ها وارد می شود.

اگر افتادگی پلک دارید بخوانید : قیمت اندولیفت افتادگی پلک چشم 

لیزر انرژی کنترل‌ شده ‌ای را ساطع می ‌کند که به بافت ‌های زیرین می‌ رسد و باعث تولید کلاژن می ‌شود و  پوست را سفت خواهد کرد. در مرحله اول، انرژی لیزر تولید کلاژن را تحریک می کند، که می تواند به بهبود بافت و قابلیت ارتجاعی پوست در طول زمان کمک کند. علاوه بر این، دقت لیزر امکان درمان هدفمند مناطق خاص مانند خطوط ریز و چین و چروک را فراهم می کند. اندولیفت گونه در این روش درد بسیار کمتری نسبت به جراحی داشته و دوران نقاهت آن نیز بسیار کمتر است.

اگر شکم و پهلو دارید بخوانید: اندولیفت شکم و پهلو

چه عواملی بر قیمت اندولیفت گونه تاثیر گذار هستند؟

Cheek endolift price

حال که با روش اندولیفت گونه بیشتر آشنا شدیم، نوبت به بخش مهم قیمت می رسد. برای  اندولیفت شما نیاز به یک پزشک متخصص در این زمینه دارید که با این روش به خوبی آشنا باشد. شما می توانید این کار را در کلینیک تخصصی دکتر مولایی فر با به روز ترین دستگاه ها و امکانات و هم چنین دقت بالا انجام دهید.

البته هزینه اش نسبت به سایر روش های تهاجمی بسیار کمتر در نظر گرفته شده و معمولا بین 5 تا 15 میلیون تومان است. عواملی وجود دارند که بر قیمت اندولیفت گونه تاثیر گذار هستند.

موقعیت جغرافیایی:

موقعیت جغرافیایی کلینیک یا جراح می تواند به طور قابل توجهی بر قیمت اندولیفت گونه تأثیر بگذارد. در مناطقی که هزینه‌ های زندگی بالاتری دارند، مانند شهرهای بزرگ یا مناطق مرفه، به دلیل افزایش هزینه‌ های سربار، از جمله اجاره، حقوق کارکنان و هزینه‌ های تجهیزات، قیمت‌ ها معمولا بالاتر هستند.

فناوری لیزر مورد استفاده:

فناوری لیزر خاصی که در طول روش اندولیفت استفاده می شود می تواند بر هزینه تأثیر بگذارد. لیزرهای مختلف قابلیت ها، طول موج ها و ویژگی های متفاوتی دارند. هم چنین برای هر کدام فیبر مخصوصی نیز استفاده می شود.

سیستم های لیزری پیشرفته با فناوری پیشرفته تر و اثربخشی ثابت شده ممکن است با هزینه های بالاتر همراه باشد. هم چنین قیمت فیبر استفاده شده برای لیزر نیز تاثیرگذار است. البته گاهی ممکن است از روش های دیگر درمانی هم استفاده شود که این موضوع نیز بر روی قیمت ها تاثیر گذار است.

محل و میزان درمان:

وسعت  اندولیفت نیز می تواند بر قیمت اندولیفت گونه تاثیر بگذارد. پیچیدگی و شدت نگرانی های فرد، مانند افتادگی پوست، کاهش حجم، یا چین های عمیق، میزان کار مورد نیاز را تعیین می کند.

زیباجویانی که به اصلاح گسترده تری نیاز دارند یا مناطق مختلف را هدف قرار می دهند ممکن است به دلیل افزایش زمان، منابع و تخصص مورد نیاز هزینه های بیشتری را متحمل شوند. هرچقدر ساده تر باشد هزینه ها نیز به مراتب کمتر در نظر گرفته خواهد شد.

 شاید شما نیاز داشته باشید: خدمات اندولیفت از صورت تا ساق پا 

هزینه اندولیفت گونه در تابستان 1402 در کلینیک دکتر مولایی فر :

Cheek endolift price 4

قیمت اندولیفت گونه در کلینیک دکتر مولایی فر نیز یکی از مهم ترین پرسش هایی است که برای زیبا جویان ممکن است وجود داشته باشد. کلینیک دکتر مولایی فر در یکی از بهترین نقاط تهران بزرگ قرار دارد.

با این حال از نظر موقعیت جغرافیایی، دستگاه ها و امکانات عالی استفاده شده در این کلینیک تمام تلاش بر این شده است که هزینه ای مقرون به صرفه برای مراجعین در نظر گرفته شود.

تنها وسعت اندولیفت  و میزان سختی آن، هم چنین ترکیب این روش با روش های دیگر می تواند قیمت اندولیفت گونه در تابستان 1402 را برای کلینیک دکتر مولایی فر بالا ببرد.

اگر غبغب دارید بخوانید: قیمت اندولیفت غبغب

اندولیفت گونه یکی از بهترین روش های برطرف کردن افتادگی گونه و قسمت میانی صورت است که با استفاده از لیزر و کمترین میزان جراحت انجام می شود. یک روش غیر تهاجمی است که با استفاده از کمترین میزان درد برای زیباجویان انجام می شود.

قیمت اندولیفت گونه یکی از مهم ترین بخش های آمادگی و کسب و اطلاعات است که می تواند بر اساس فاکتورها و شرایط مختلف، متفاوت در نظر گرفته شود.در کلینیک دکتر مولایی فر شما می توانید با استفاده از بهترین دستگاه ها و امکانات روز بهترین نتیجه اندولیفت گونه را داشته باشید.

هم چنین قیمت ها نیز در این کلینیک کاملا مقرون به صرفه و مناسب در نظر گرفته شده است تا تمامی زیباجویان بتوانند از آن استفاده کنند. کافی است با مطب تماس برقرار کرده و مشاوره های لازم را انجام دهید.  

با شماره تلفن کلینیک دکتر مولایی فر 02126474915  و 09302747479 تماس بگیرید

بیشتر بخوانید : قیمت اندولیفت صورت در تابستان 1402

  انواع  خدمات اندولیفت در مرکز تخصصی دکتر مولایی فر

Dr. Moulay Far 2   ما در مجموعه پوست و مو و زیبایی دکترمولایی‌فر همه تلاش خود را می کنیم تا با بهره گیری از علم روز و تجربه آمیخته با احترام و تواضع در خدمت مراجعین محترم در زمینه های مختلف زیبایی و پوست و مو اعم از لیزر، اندولیفت صورت و اندام های شکم، تزریق ژل، بوتاکس و مزوژل، جوان سازی و ضد ریزش مو، کارگزاری نخ های لیفت و جوان سازی، انجام فشیال تخصصی و جراحی های سر پایی و… باشد.

با انتخاب مرکز تخصصی دکتر مولایی فر از داشتن مزایای زیر برخوردار هستید:

• فضای مناسب داشتن فضای کافی جهت انتظار و پذیرایی

• دسترسی آسان لوکیشن و قابل دسترسی به اتوبان

• اینترنت Wifi و اینترنت رایگان

• دو شیفت امکان خدمت رسانی صبح، و بعدازظهر

• حضور پزشک حضور پزشک متخصص در مجموعه  

بنابراین اگر علاقه مند به امتحان سبک ترین روش سفت کردن پوست هستید، لطفاً به وب سایت دکتر مولایی فر سر بزنید یا با شماره تلفن کلینیک دکتر مولایی فر 02126474915  و 09302747479 تماس بگیرید تا یک وقت مشاوره رزرو کنید. در واقع، رزرو نوبت مشاوره، بهترین راه برای رفع هرگونه سوالی در رابطه با این موضوع است و تصمیم بگیرید که آیا این درمان برای شما بهترین است یا خیر.

چند نمونه از اندولیفت صورت در کلینیک دکتر مولایی فر

Endolift of the face of Dr. Moulai Far 6 Endolift of the face of Dr. Moulai Far 5 Endolift of the face of Dr. Moulai Far Endolift of the face of Dr. Moulai Far 2 Endolift of the face of Dr. Moulai Far 3 Endolift of the face of Dr. Moulai Far 4

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *