عوارض اندولیفت غبغب

جراحی و از بین بردن غبغب یکی از راه ها و عمل های زیبایی است که در چندین سال اخیر بسیار مورد توجه زیبا جویان قرار گرفته است. استفاده از روش جراحی جهت برداشتن غبغب می‌تواند بسیار هزینه بر، سخت و دشوار باشد و همچنین ممکن است عوارض پس از آن به شدت زیاد باشد. همواره بیماران و زیبا جویان به دنبال روشی برای انجام عمل های زیبایی هستند که تا حد امکان در آنها خبری از جراحی، خونریزی، بخیه و بستری نباشد.

فناوری نوین در این زمینه نیز به کمک بیماران می‌آید و روش اندولیفت غبغب را به آنها معرفی می‌کند. اندولیفت غبغب یک روش نوین و جدید در زمینه عمل های زیبایی می‌باشد که در این مقاله قصد داریم عوارض اندولیفت غبغب را بررسی کرده و در پایان به این نتیجه برسیم که آیا استفاده از آن برای ما مناسب است یا خیر.

رفع غبغب با استفاده از لیزر اندولیفت

به چربی های تجمع یافته در ناحیه‌ی متصل شدن گردن و چانه را غبغب می‌گویند. پدید آمدن غبغب می‌تواند تحت تاثیر عواملی مانند چاقی، افزایش سن و عوامل ژنتیکی باشد. وجود غبغب می‌تواند تاثیرات منفی در زیبایی ظاهری انسانها داشته باشد و حس عدم اعتماد به نفس و ناخوشایندی نسبت به خود را به فرد القا می‌کند.

به همین علت است که بیشتر افرادی که با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنند، سعی در حذف و از بین بردن آن دارند. اندولیفت غبغب یکی از روش های بسیار ساده و با نتایج عالی جهت رفع این مشکل است. در اندولیفت از پرتو های لیزری به صورت سطحی و موضعی برای بیماران استفاده نمی‌شود بلکه در این لیزر ها فیبر هایی که تابیده می‌شوند و به ضخامت یک تار مو هستند، به بافت های عمقی و مناسب پوست فرستاده می‌شوند.

کارایی این لیزر ها در دستگاه های اندولیفت، تجزیه و از بین بردن چربی ها و باز آرایی اسکلت پروتئینی می‌باشد. همچنین این لیزر ها حرارت مناسبی را در لایه های میانی پوست ایجاد کرده که این حرارت باعث تحریک و همچنین تولید کلاژن های موجود در پوست می‌شود. حال باید دید که آیا عوارض اندولیفت غبغب به چه صورت می‌باشد و می‌توان با وجود آنها از این روش استفاده کرد یا خیر.

بیشتر بخوانید :خدمات اندولیفت غبغب و صورت با به روز ترین دستگاه ها 1402

مزایای اندولیفت غبغب

مزایای از بین بردن غبغب به روش استفاده از اندولیفت به شرح زیر می‌باشد:

 • امنیت بسیار زیاد و بالا برای بیماران
 • عدم باقی ماندن جای اسکار و یا زخم در محلی که در آن اندولیفت انجام شده است
 • دوره‌ی نقاهت بسیار کوتاه و آسان
 • قابل استفاده بودن این روش در کنار روش های دیگر در این زمینه مانند تزریق بوتاکس
 • مقرون به صرفه بودن و متحمل شدن هزینه بسیار کمتر در مقایسه با دیگر روش های از بین بردن غبغب
 • استفاده به صرفه و بهینه از طول موج 1470 نانومتر
 • نیاز نداشتن به انواع بی حسی های موضعی و حتی بیهوشی
 • اندولیفت غبغب یک روش غیر تهاجمی محسوب می‌شود.

مزایای اندولیفت غبغب

روش انجام اندولیفت غبغب

در این روش با استفاده از یک سری فیبر هایی که ضخامت آنها به اندازه‌ی یک تارمو یعنی بین 200 الی 300 میکرون می‌باشد و مشخص نمودن ناحیه‌ی مناسب و مورد نظر توسط پزشک، آنها را به منافذ زیر پوست می‌فرستند و انرژی حاصل از این پرتو های لیزری به بافت های عمیق پوستی تابیده می‌شود. در این مرحله این انرژی تابیده شده به بافت پوست، باعث حذف و آب شدن سلول های چربی و تحریک کلاژن های پوست و در نهایت بازسازی و تولید آنها می‌شود. این عمل های انجام شده سبب حذف چربی ها و نهایتا سفت شدن و لیفت پوست بیماران می‌شود.

لطفاً به وب سایت دکتر مولایی فر سر بزنید یا با شماره تلفن کلینیک دکتر مولایی فر 02126474915  و 09302747479 تماس بگیرید تا یک وقت مشاوره رزرو کنید.

مراقبت های لازم پس از انجام اندولیفت غبغب

در کل عوارض اندولیفت غبغب بسیار محدود و اندک می‌باشد اما شما با رعایت یک سری نکات و مراقبت ها نیز می‌توانید احتمال بروز عوارض اندولیفت غبغب را به صفر برسانید. این نکات به شرح زیر می‌باشد:

 • پس از انجام اندولیفت غبغب، از فعالیت های شدید فیزیکی و ورزش کردن بپرهیزید.
 • عدم قرارگیری در معرض نور مستقیم خورشید برای مدتی پس از درمان
 • عدم استفاده از داروهای رقیق کننده‌ی خون مانند آسپرین
 • عدم استفاده از انواع دخانیات و مشروبات الکلی

عوارض اندولیفت غبغب

عوارض اندولیفت غبغباستفاده از روش اندولیفت جهت از بین بردن غبغب عوارض خاصی ندارد. اما با انجام یک سری مراقبت های خاص می‌توان احتمال بروز عوارض نادر و احتمالی این روش را به حداقل رساند. یکی از عوارض اندولیفت غبغب ایجاد تورم و التهاب در نواحی اندولیفت شده است که این عارضه نیز در همه‌ی افراد رخ نمی‌دهد. رخ دادن عوارض اندولیفت غبغب در افراد مختلف گوناگون است و به عوامل مختلفی نیز بستگی دارد. این عوامل عبارتند از:

 • نوع پوست بدن بیمار
 • نوع مشکلات پوستی بیمار
 • مقدار و شدت مشکلات پوستی در بیماران
 • اندازه و مقدار نواحی که قرار است در آنها از اندولیفت استفاده کرد
 • وضعیت جسمانی و بدن هر بیمار
 • نوع دستگاه استفاده شده جهت انجام اندولیفت
 • مهارت، تخصص و تجربه‌ی پزشک انتخابی شما

 

هزینه اندولیفت غبغب

هزینه اندولیفت غبغبهزینه انجام اندولیفت غبغب در مقایسه با دیگر روش های برداشت آن بسیار مناسب تر است اما باز هم به عوامل مختلفی مانند محل درمان، دستگاه های مورد استفاده در کلینیک و یا مطب مورد نظر، مقدار وجود چربی های اضافی جهت تخلیه نمودن غبغب، مهارت و تجربه‌ی پزشک و پرسنل مطب، تعداد جلسات مورد نیاز جهت رسیدن به نتایج دلخواه، مصرف و خرید داروهای تجویز شده توسط پزشک و قیمت فیبر های مصرفی توسط دستگاه بستگی دارد و با توجه به هر یک از این عوامل می‌تواند افزایش یا کاهش قیمت داشته باشد.

 

سخن پایانی

اگر بخواهیم در رابطه با عوارض اندولیفت غبغب به طور کلی سخن بگوییم باید گفت، از آنجایی که روش اندولیفت یک روش غیر تهاجمی و کم تهاجمی محسوب می‌شود و نیاز به جراحی، برش، بخیه و بستری شدن در بیمارستان ندارد، عوارض آن نیز به طور چشمگیری نسبت به بقیه‌ی روش های این چینی، رو به کاهش است. کم بودن عوارض در این روش قطعا سبب محبوبیت بسیار بالای آن در بین زیباجویان شده است و می‌توان آن را به عنوان یک روش کم خطر، آسان و به دور از عوارض اندولیفت غبغب دانست.برای دریافت مشاروه و راهنمایی‌های بیشتر می‌توانید از طریق لینک تماس با ما با دکتر مولایی فر در ارتباط باشید.

 

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *