عوارض اندولیفت زیر چشم

اندولیفت راهی برای بازگردندان زیبایی از دست رفته است که توسط لیزر در زیر پوست انجام می‌شود که بافت‌ها را تحت تاثیر قرار داده و منجر به جوانسازی و رفع عیوب ظاهری می‌شود. اندولیفت برای صورت و بدن قابل استفاده بوده که اخیرا برای درمان پف و تیرگی زیر چشم بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. آیا با عوارض اندولیفت زیر چشم آشنایی دارید؟

اندولیفت زیر چشم

اندولیفت راهی برای از بین بردن پف، چین و چروک و تیرگی‌ها است. اندولیفت عملکرد موثری داشته که باعث می‌شود از تجمیع نا به جای چربی و مایعات جلوگیری شود، چین و چروک پوست به واسطه کلاژن سازی کمتر شده و پوست سفت و محکم شود. پوست به دلایل مختلفی طراوت و شادابی خود را از دست می‌دهد که نیاز به رسیدگی دارد. اندولیفت در سال‌های اخیر بسیار شناخته شده و مورد استقبال قرار گرفته است.

پلک پایینی چشم ممکن است دارای ورم و پف کردگی باشد که راهکارهای مختلفی برای از بین بردن آن‌ موجود است اما میان تمام راهکارها اندولیفت بهترین عملکرد را داشته و نتایج آن برای طولانی مدت ماندگار است. اندولیفت به کمک تابش اشعه در بافت‌های زیر پوستی انجام می‌شود که بافت‌ها را به واسطه گرم شدن تحت تاثیر قرار داده و منجر به بهبود نواقص پوست می‌شود. برای اندولیفت از سوزن‌ بسیار ریز و باریکی استفاده می‌شود که وارد لایه زیرین پوست شده سپس توسط دستگاه طول موج مشخصی از اشعه مادون قرمز تابیده می‌شود.

با این حال ممکن است این سوال ایجاد شود که عوارض اندولیفت زیر چشم چیست؟

بیشتر بخوانید : اندولیفت پف زیر چشم چیست و چه مزایایی دارد ؟

برخی از عوارض اندولیفت زیر چشم

اندولیفت زیر چشماندولیفت پروسه‌ای است که بدون نیاز به بستری و در زمانی کم انجام می‌شود. با این حال ممکن است برخی از افراد دچار عوارض جزئی شوند که در ادامه به آن‌ها اشاره شده است:

قرمز شدن پوست

التهاب و قرمز شدن پوست پس از اندولیفت کاملا طبیعی است زیرا لیزر با گرما همراه است تا بتواند بافت‌ها را تحت تاثیر قرار دهد. قرمزی پوست برطرف خواهد شد اما زمان آن بستگی به جنس پوست افراد و میزان طول موج تابیده شده دارد. در برخی از افراد در همان روزهای اول قرمزی و التهاب پوست برطرف می‌شود اما در برخی دیگر ممکن است تا دو هفته باقی بماند.

برای اینکه جلوی قرمزی بیش از حد و طولانی مدت پوست گرفته شود باید به متخصص مجرب مراجعه کرد. فرایند لیزر اندولیفت نیاز به مهارت و تجربه دارد و از طرفی دیگر پزشک درباره مناسب بودن یا نبودن شیوه اندولیفت برای فرد تصمیم خواهد گرفت. همچنین مهم است که پزشک اطلاعات کافی داشته و بتواند طوری اندولیفت را انجام دهد که پوست ناراحت، دچار سوختگی و تحریک بیش از حد نشود.

دلمه شدن پوست

یکی دیگر از عوارض اندولیفت زیر چشم چیست؟ برخی از افراد ممکن است دلمه شدن پوست را گزارش کنند. دلمه شدن به صورت برجستگی بوده که ممکن است با درد یا بدون درد باشد. اگر پوست پس از اندولیفت دلمه شود نشان از بی تجربه بودن اپراتور دارد که پارامترهای دستگاه را به خوبی تنظیم نکرده و کار خود را نادرست انجام داده است.

به همین دلیل است که توصیه می‌شود زیباجو به کلینیک معتبر مراجعه نماید. برخی از کلینیک‌ها متاسفانه سودجو بوده و با تبلیغات دروغین مشتری جذب می‌کنند. توصیه می‌شود متقاضی زیبایی قبل از مراجعه درباره کلینیک و پزشک اطلاعات کسب کرده و نمونه کارهای واقعی و غیر ژورنالی را مشاهده نماید سپس تصمیم نهایی را بگیرد.

عدم تقارن

آیا نامتقارن شدن اجزا جزو عوارض اندولیفت زیر چشم محسوب می‌شود؟ در مواردی مانند پف زیر چشم، افتادگی اطراف دهان، بینی گوشتی و … نیاز است پس از اصلاح طرفین با یکدیگر متقارن باشند. در بعضی موارد پس از اندولیفت دو طرف چهره با یکدیگر همخوانی ندارد که دو احتمال می‌تواند وجود داشته باشد:

  1. نیاز به زمان دارد تا هر دو طرف کامل جا افتاده و شبیه هم شوند.
  2. پروسه اندولیفت به درستی انجام نشده است.

همانطور که در قسمت قبل گفته شد مراجعه به پزشک متخصص با تجربه و درستکار بسیار مهم بوده و این کار باید در مراکز معتبر و مجهز انجام شود.

احساس درد

در اندولیفت نیاز به سوزن سوزن بوده که ممکن است زیباجو احساس درد و سوزش داشته باشد. در اندولیفت از پماد بی حسی استفاده می‌شود تا متقاضی زیبایی درد زیادی را احساس نکند که در صورت احساس، این درد و سوزش جزئی و قابل تحمل بوده و در مدت زمان کوتاهی برطرف خواهد شد.

نکاتی درباره اندولیفت زیر چشم

نکاتی درباره اندولیفت زیر چشم

بیشتر عوارض رخ داده در اندولیفت نادر و خفیف هستند. برای در امان ماندن از عوارض اندولیفت زیر چشم بهتر است به نکاتی مهم توجه شود:

  • اندولیفت برای افرادی قابل انجام است که از نظر سلامتی در صحت کامل بوده و باردار نباشند.
  • پس از اندولیفت نیاز است مراقبت‌هایی اعمال شود و داروها و پماد تجویز شده توسط پزشک در وقت مقرر استفاده شوند.
  • قبل از اقدام به اندولیفت، هرگونه داروی مصرفی و بیماری خاص به پزشک اطلاع داده شود.
  • از دستکاری ناحیه اندولیفت شده باید خودداری شود.

در واقع نکات نام برده شده مواردی هستند که از طرف زیباجو باید رعایت شوند. عوارض اندولیفت زیر چشم زمانی قابل پیشگیری است که هم پزشک کار خود را به درستی انجام دهد و هم متقاضی زیبایی در رعایت مراقبت‌ها و موارد نام برده شده مصمم و جدی باشد.

برای اندولیفت به کجا مراجعه کنیم

برای اندولیفت به کجا مراجعه کنیم؟

در این بخش با برخی از رایج‌ترین عوارض اندولیفت زیر چشم آشنا شدیم. شاید برای شما هم سوال باشد که کدام مراکز مطمئن و معتبر هستند که برای اندولیفت به آنجا مراجعه کنید. یکی از بهترین و البته شناخته شده‌ترین مرکز پوست مو برای اندولیفت صورت و بدن در محله پاسداران تهران واقع شده است که تمامی خدمات تحت نظارت مستقیم دکتر مولایی فر انجام می شود.

دکتر مولایی فر تبحر خاصی در انجام اندولیفت داشته که زیباجو در حداقل تعداد جلسات درمانی و بدون هیچگونه عوارضی شاهد نتایج مثبت خواهد بود. در کلینیک دکتر مولایی فر از جدیدترین دستگاه‌ها استفاده شده و تمامی مراحل مطابق آخرین متد روز دنیا انجام می‌شوند در نتیجه آثار اندولیفت به زیبایی و بدون ایراد مشاهده خواهد شد.

لطفاً به وب سایت دکتر مولایی فر سر بزنید یا با شماره تلفن کلینیک دکتر مولایی فر 02126474915  و 09302747479 تماس بگیرید تا یک وقت مشاوره رزرو کنید.

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *